Wybrany wątek opinii

Jakaś pipiduwa Gostynin będzie organizować nam transport w Elblągu, bo nasi fachowcy umywają rączki, jak by co, to nie nasza broszka... I mają z głowy starania o nowy tabor, o unijne dotacje( trzeba wiedzieć jak, gdzie I kiedy), ale po co im to wiedzieć - elbląski transport jakaś zapyziała mieścina będzie tworzyć i znowu nas dręczyć tymi szrotami, może trochę więcej szcunku dla elblążan I spróbujcie temat transportu dla miasta udzwignąć sami, bo nikt lepiej nie zrobi tego za nas.
Do roboty... (2026.03.27)
@Do roboty... - No to bierz się do roboty, bo tylko gadasz.
(2026.03.27)
Powrót do komentarzy