UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jakaś pipiduwa Gostynin będzie organizować nam transport w Elblągu, bo nasi fachowcy umywają rączki, jak by co, to nie nasza broszka... I mają z głowy starania o nowy tabor, o unijne dotacje( trzeba wiedzieć jak, gdzie I kiedy), ale po co im to wiedzieć - elbląski transport jakaś zapyziała mieścina będzie tworzyć i znowu nas dręczyć tymi szrotami, może trochę więcej szcunku dla elblążan I spróbujcie temat transportu dla miasta udzwignąć sami, bo nikt lepiej nie zrobi tego za nas.
Do roboty...