UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ulicy Wschodniej jak nie ma tak nie ma i niewiadomo kiedy i czy w ogóle będzie. Przecież to zakorkuje tę część miasta na amen. Logiki w tym żadnej.
A ulicy Wschodniej jak nie ma tak nie ma i niewiadomo kiedy i czy w ogóle będzie. Przecież to zakorkuje tę część miasta na amen. Logiki w tym żadnej.