UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ulicy Wschodniej jak nie ma tak nie ma i niewiadomo kiedy i czy w ogóle będzie. Przecież to zakorkuje tę część miasta na amen. Logiki w tym żadnej.


Anuluj