UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budować i się nie zastanawiać!!! Budować ulicę Wschodnią natychmiast!!! Miasto się rozwija i trzeba mieć rozbudowaną sieć komunikacyjną!!!


Anuluj