Wybrany wątek opinii
Czemu nie od razu od grunwaldzkiej aż do leczyckiej? To mogłaby byc droga docelowa razem z ul. Wschodnia omijająca cale miasto, mini obwodnica
Do moderacji
Odpowiedz
40
2
@Dsada - bo pewnie ci co sie tam pobudowali lobbuja za tym zeby nie
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Dsada - Pieniądz rządzi, pieniądz. Nie ma kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1