Wybrany wątek opinii

Czemu nie od razu od grunwaldzkiej aż do leczyckiej? To mogłaby byc droga docelowa razem z ul. Wschodnia omijająca cale miasto, mini obwodnica
Dsada (2026.03.17)
@Dsada - bo pewnie ci co sie tam pobudowali lobbuja za tym zeby nie
aadfg (2026.03.17)
@Dsada - Pieniądz rządzi, pieniądz. Nie ma kasy.
(2026.03.17)
Powrót do komentarzy