UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czemu nie od razu od grunwaldzkiej aż do leczyckiej? To mogłaby byc droga docelowa razem z ul. Wschodnia omijająca cale miasto, mini obwodnica
Dsada
Czemu nie od razu od grunwaldzkiej aż do leczyckiej? To mogłaby byc droga docelowa razem z ul. Wschodnia omijająca cale miasto, mini obwodnica
Dsada