UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu nie od razu od grunwaldzkiej aż do leczyckiej? To mogłaby byc droga docelowa razem z ul. Wschodnia omijająca cale miasto, mini obwodnica

Dsada

Anuluj