Wybrany wątek opinii

Wybudowali i tera się zastanawiają kto to utrzyma. Typowo po polsku.
zenekspodsklepu (2026.03.17)
@zenekspodsklepu - Ten most to jakiś bubel, każdy się boi, że zaraz się zepsuje a koszty naprawy są ogromne. Kto wybierał projekt?
(2026.03.17)
Wytyczne do projektu dawał i projekt odbierał inwestor. Czyli Urząd Morski w czasach wszechwładzy PIS, Na Pomniku Suwerenności wybudowano dwa podobne mosty i też się psują. Wybierano po taniości i nie patrząc na doświadczenie. Ten w Nowakowie, dodatkowo powiększono dwa razy, Pomnik ma maksymalnie 25 metrów szerokości i żaden statek szerszy się nie przeciśnie. Ale tu wielkopańskim gestem, zastaw się a postaw się, z niczyich pieniędzy (podatnika) zwiększono rozpiętość 4-ro krotnie, Ilość problemów też rośnie lawinowo. A w dodatku operatorzy, nawet jak wiedzą co się stało, nie mogą naprawić, bo magiczne słowo GWARANCJA. Zresztą podobne problemy występowały masowo po budowie mostów w Drewnicy i Sobieszewie. Po gwarancji dało się ograniczyć błędy z okresu dziecięcego.
entuzjasta (2026.03.17)
@zenekspodsklepu - Nie po polsku ale po pisiwsku. Zrobili bubel którego otwarcie trwa 20x dłużej niż podobnego mostu w Holandii. Bubel który się popsuł jeszcze przed otwarciem. Nic dziwnego że teraz nikt nie chce wziąć tego bubla w swoje władanie bo to będzie drogi kosztować
Kukułcze jajo od pis (2026.03.17)
@zenekspodsklepu - Typowo po PiSowsku i po prawicowemu. Bez skladu i ładu jak ten cały Batyr.
(2026.03.17)
Powrót do komentarzy