UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wytyczne do projektu dawał i projekt odbierał inwestor. Czyli Urząd Morski w czasach wszechwładzy PIS, Na Pomniku Suwerenności wybudowano dwa podobne mosty i też się psują. Wybierano po taniości i nie patrząc na doświadczenie. Ten w Nowakowie, dodatkowo powiększono dwa razy, Pomnik ma maksymalnie 25 metrów szerokości i żaden statek szerszy się nie przeciśnie. Ale tu wielkopańskim gestem, zastaw się a postaw się, z niczyich pieniędzy (podatnika) zwiększono rozpiętość 4-ro krotnie, Ilość problemów też rośnie lawinowo. A w dodatku operatorzy, nawet jak wiedzą co się stało, nie mogą naprawić, bo magiczne słowo GWARANCJA. Zresztą podobne problemy występowały masowo po budowie mostów w Drewnicy i Sobieszewie. Po gwarancji dało się ograniczyć błędy z okresu dziecięcego.

entuzjasta

Anuluj