Wybrany wątek opinii
"myśl o motocykliście jak o człowieku" - w wielu przypadkach to niestety bardzo trudne myśleć o nich jak o normalnych ludziach...
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@motory_na_tory - Słabe to co napisałeś. WSzspółczuję ci braku szacunku dla innych.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Oczekujesz motorku szacunku? Do szacunku potrzebny cichy motor i mądry nim kierujący. Niewiele, prawda?
Do moderacji
Odpowiedz
8
1