Wybrany wątek opinii

"myśl o motocykliście jak o człowieku" - w wielu przypadkach to niestety bardzo trudne myśleć o nich jak o normalnych ludziach...
motory_na_tory (2026.03.04)
@motory_na_tory - Słabe to co napisałeś. WSzspółczuję ci braku szacunku dla innych.
(2026.03.04)
Oczekujesz motorku szacunku? Do szacunku potrzebny cichy motor i mądry nim kierujący. Niewiele, prawda?
(2026.03.04)
Powrót do komentarzy