UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"myśl o motocykliście jak o człowieku" - w wielu przypadkach to niestety bardzo trudne myśleć o nich jak o normalnych ludziach...

motory_na_tory

Anuluj