UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"myśl o motocykliście jak o człowieku" - w wielu przypadkach to niestety bardzo trudne myśleć o nich jak o normalnych ludziach...
motory_na_tory
"myśl o motocykliście jak o człowieku" - w wielu przypadkach to niestety bardzo trudne myśleć o nich jak o normalnych ludziach...
motory_na_tory