Wybrany wątek opinii

A brukową ulicę Suwalską powinno się wpisać w rejestr zabytków. Po tym samym bruku chodziłem 60 lat temu.
mm263 (2026.02.27)
@mm263 - Ja 70 lat temu, Katowicką w dół I byłem koło Tulejków I u Mikosiaka na Żyrardowskiej, miał konia starą chabetę woził nią węgiel -biedna była jak Nasza Szkapa, .. głodna i chuda, prawie jak Ryfka, która była ruda.
(2026.02.28)
Powrót do komentarzy