Wybrany wątek opinii
A brukową ulicę Suwalską powinno się wpisać w rejestr zabytków. Po tym samym bruku chodziłem 60 lat temu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@mm263 - Ja 70 lat temu, Katowicką w dół I byłem koło Tulejków I u Mikosiaka na Żyrardowskiej, miał konia starą chabetę woził nią węgiel -biedna była jak Nasza Szkapa, .. głodna
i chuda, prawie jak Ryfka, która była ruda.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0