UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@mm263 - Ja 70 lat temu, Katowicką w dół I byłem koło Tulejków I u Mikosiaka na Żyrardowskiej, miał konia starą chabetę woził nią węgiel -biedna była jak Nasza Szkapa, .. głodna i chuda, prawie jak Ryfka, która była ruda.