Wybrany wątek opinii

Belgia, Dania, Wielka Brytania i wiele innych państw zakazało używania tik-toka na oficjalnych urządzeniach używanych przez urzędników, stwierdzono bowiem, że jest on niebezpiecznym narzędziem szpiegowskim.
katastrofawrzeczeelblag (2026.02.27)
@katastrofawrzeczeelblag - Jak by w polsce nie było takich zakutych łbów, to tiktok by był nie potrzebny. Po 8 latach na każdym kanale po pisowskim hejcie trzeba ludziom dać prawdziwy obraz otaczającego nas świata.
Dzielniatak (2026.02.27)
Powrót do komentarzy