UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@katastrofawrzeczeelblag - Jak by w polsce nie było takich zakutych łbów, to tiktok by był nie potrzebny. Po 8 latach na każdym kanale po pisowskim hejcie trzeba ludziom dać prawdziwy obraz otaczającego nas świata.

Dzielniatak