Wybrany wątek opinii
Wywalone w błoto 10 tys. Po jaką cholerę? Jaką to niby promocją dla miasta są zasięgi w social mediach?
Do moderacji
Odpowiedz
6
11
a mogli wydać w TV Republika! Tam to są zasięgi!; )
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
ale jakby nie wydali ani zlotówk to byś się sadził/a ze czemu nie było nformacji o koncercie albo o imprezie na bażantarni
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Fakt kasa na fotkę miesiąca, roku a teraz ruda kaśka rolki z Facebook skopiowała to kasa w błoto. To nie promocja Elbląga ! Budżet obywatelski a głosy pod lada zatwierdzone !
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Nie rozumiesz dzisiejszej rzeczywistości
Do moderacji
Odpowiedz
0
0