Wybrany wątek opinii

Wywalone w błoto 10 tys. Po jaką cholerę? Jaką to niby promocją dla miasta są zasięgi w social mediach?
(2026.02.27)
a mogli wydać w TV Republika! Tam to są zasięgi!; )
(2026.02.27)
ale jakby nie wydali ani zlotówk to byś się sadził/a ze czemu nie było nformacji o koncercie albo o imprezie na bażantarni
(2026.02.27)
Fakt kasa na fotkę miesiąca, roku a teraz ruda kaśka rolki z Facebook skopiowała to kasa w błoto. To nie promocja Elbląga ! Budżet obywatelski a głosy pod lada zatwierdzone !
(2026.02.27)
Nie rozumiesz dzisiejszej rzeczywistości
(2026.03.01)
Powrót do komentarzy