UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale jakby nie wydali ani zlotówk to byś się sadził/a ze czemu nie było nformacji o koncercie albo o imprezie na bażantarni
ale jakby nie wydali ani zlotówk to byś się sadził/a ze czemu nie było nformacji o koncercie albo o imprezie na bażantarni