Wybrany wątek opinii

Dobrze, że maja swoich fachowców a nie korzystają z firm zewnętrznych. To by generowało duże koszty, a tak robią to urzędnicy. Brawo. Moim zdaniem wydają za mało... ale jak na tak duże wygenerowane zasięgi to są zaskakująco skuteczni. Co do profilu Prezydenta to nie rozumiem czego tu Pan Redaktor nie rozumie? Profil Prezydenta jest oficjalnym profilem Prezydenta a nie miasta... Chyba dobrze, że miasto nie wydaje na promocje profilu Prezydenta?
(2026.02.27)
Pan redaktor nie rozumie, bo tu by chciał zobaczyć kasę za płatne informacje, a tak, lipa. I chyba słusznie.
Dzielniatak (2026.02.27)
@Dzielniatak - Miała być afera "wyśledzona" przez Pana Redaktora... a wyszła duża skuteczność urzędników za nie duże pieniądze. Jaka to będzie konwersja na 1 wyświetlenie? 0,000001 zł ? Panie Redaktorze, wypadałoby w podsumowaniu pochwalić skuteczność.... a nie tylko szukać afer tam gdzie ich nie ma.
(2026.02.27)
Powrót do komentarzy