UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że maja swoich fachowców a nie korzystają z firm zewnętrznych. To by generowało duże koszty, a tak robią to urzędnicy. Brawo. Moim zdaniem wydają za mało... ale jak na tak duże wygenerowane zasięgi to są zaskakująco skuteczni. Co do profilu Prezydenta to nie rozumiem czego tu Pan Redaktor nie rozumie? Profil Prezydenta jest oficjalnym profilem Prezydenta a nie miasta... Chyba dobrze, że miasto nie wydaje na promocje profilu Prezydenta?


Anuluj