Wybrany wątek opinii

Oczywiście Olsztyn dostał kasę na spalarnię odpadów !
Ręce opadają (2026.02.26)
@Ręce opadają - Bo Olsztyn umie rozmawiać i palca w d.. trzymać i KO i PiSowi, a w Elblągu tylko swoi dla swoich czyli ciepłe posadki i do tego dywersanci. Olsztynowi możecie buty wyczyścić.
(2026.02.26)
@Ręce opadają - Olsztyn grosza nie dostał i grosza nie wydał. Prywatna spółka zainwestowała swój kapitał i wybudowała. Skoro siedzisz już w necie to szukaj faktów.
(2026.02.27)
Powrót do komentarzy