UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ręce opadają - Olsztyn grosza nie dostał i grosza nie wydał. Prywatna spółka zainwestowała swój kapitał i wybudowała. Skoro siedzisz już w necie to szukaj faktów.
@Ręce opadają - Olsztyn grosza nie dostał i grosza nie wydał. Prywatna spółka zainwestowała swój kapitał i wybudowała. Skoro siedzisz już w necie to szukaj faktów.