UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ręce opadają - Olsztyn grosza nie dostał i grosza nie wydał. Prywatna spółka zainwestowała swój kapitał i wybudowała. Skoro siedzisz już w necie to szukaj faktów.


Anuluj