UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zamiast niszczyć ten teren w Bażantarni to taniej i szybciej poszerzyliby rów zwany Kumiela wzdłuż terenu Elzamu i ul. Fabrycznej. Bardzo wąski odcinek rzeki, przez co spiętrza wodę na ul. Związku Jazczurczego zalewając bloki. Czemu wszystkie media i urząd milczą na temat poszerzenia tego odcinka?

Wąska Kumiela

Anuluj