UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zamiast niszczyć ten teren w Bażantarni to taniej i szybciej poszerzyliby rów zwany Kumiela wzdłuż terenu Elzamu i ul. Fabrycznej. Bardzo wąski odcinek rzeki, przez co spiętrza wodę na ul. Związku Jazczurczego zalewając bloki. Czemu wszystkie media i urząd milczą na temat poszerzenia tego odcinka?
Wąska Kumiela