Wybrany wątek opinii

Jak byśmy się kumplowali z Putinem mieli byśmy gaz i prąd za grosze. a tak mamy najdroższy w Europie i chyba na świecie. Z tej całej unii mamy tylko eteesy prykazy nakazy dyrektywy a zysku tyle co kot napłakał. Więcej wpłacamy jak dostajemy bo za byle co milionowe kary. Za to że nakrętka do butelki nie przyczepiona milionowe kary... ale jak nam wwożą padlinę nafaszerowaną antybiotykami i chemią z terenu unii wszyscy mówią to gutt bo Polak wszystko w..... To za Breżniewa tu w Polsce lepiej było jak jest teraz.
(2026.02.24)
Tak było do 2023 roku, teraz chwilowa odwilż i odrobina normalności ale wyznawcy marzą o smyczy.
(2026.02.24)
Powrót do komentarzy