UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak byśmy się kumplowali z Putinem mieli byśmy gaz i prąd za grosze. a tak mamy najdroższy w Europie i chyba na świecie. Z tej całej unii mamy tylko eteesy prykazy nakazy dyrektywy a zysku tyle co kot napłakał. Więcej wpłacamy jak dostajemy bo za byle co milionowe kary. Za to że nakrętka do butelki nie przyczepiona milionowe kary... ale jak nam wwożą padlinę nafaszerowaną antybiotykami i chemią z terenu unii wszyscy mówią to gutt bo Polak wszystko w..... To za Breżniewa tu w Polsce lepiej było jak jest teraz.