Wybrany wątek opinii
Niestety będzie jeszcze gorzej ponieważ niebawem jednostka wojskowa wprowadza zakaz parkowania aut na terenie jednostki nie dając przy tym żadnych miejsc zastępczych. Ok 1000 żołnierzy zostanie bez parkingu.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Jak będziesz dowódcą od 15 lat to też będziesz zakazywać wjazdu
Do moderacji
Odpowiedz
1
1