Wybrany wątek opinii

Niestety będzie jeszcze gorzej ponieważ niebawem jednostka wojskowa wprowadza zakaz parkowania aut na terenie jednostki nie dając przy tym żadnych miejsc zastępczych. Ok 1000 żołnierzy zostanie bez parkingu.
(2026.02.24)
Jak będziesz dowódcą od 15 lat to też będziesz zakazywać wjazdu
jestę smutny (2026.02.24)
Powrót do komentarzy