UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety będzie jeszcze gorzej ponieważ niebawem jednostka wojskowa wprowadza zakaz parkowania aut na terenie jednostki nie dając przy tym żadnych miejsc zastępczych. Ok 1000 żołnierzy zostanie bez parkingu.


Anuluj