Wybrany wątek opinii
Patrząc na to, jak wygląda lotnisko w stolicy Rembiechowo chyba, to Elbląg śmiało po inwestycjach pewnych może aspirować do międzynarodowego lotniska z palcem w bucie. Do dzieła!
Do moderacji
Odpowiedz
13
6
@RRRs - tak jest!
Do moderacji
Odpowiedz
5
3