Wybrany wątek opinii

Patrząc na to, jak wygląda lotnisko w stolicy Rembiechowo chyba, to Elbląg śmiało po inwestycjach pewnych może aspirować do międzynarodowego lotniska z palcem w bucie. Do dzieła!
RRRs (2026.02.24)
@RRRs - tak jest!
futsapor (2026.02.24)
Powrót do komentarzy