UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Patrząc na to, jak wygląda lotnisko w stolicy Rembiechowo chyba, to Elbląg śmiało po inwestycjach pewnych może aspirować do międzynarodowego lotniska z palcem w bucie. Do dzieła!
RRRs
Patrząc na to, jak wygląda lotnisko w stolicy Rembiechowo chyba, to Elbląg śmiało po inwestycjach pewnych może aspirować do międzynarodowego lotniska z palcem w bucie. Do dzieła!
RRRs