UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Patrząc na to, jak wygląda lotnisko w stolicy Rembiechowo chyba, to Elbląg śmiało po inwestycjach pewnych może aspirować do międzynarodowego lotniska z palcem w bucie. Do dzieła!

RRRs

Anuluj