Wybrany wątek opinii

Kumpela inaczej nazywana dzikusa. Ciekawe dlaczego ludzie ja tak nazwali
Jamaleg (2026.02.24)
@Jamaleg - Po pierwsze Kumiela a nie kumpela! A dzikuska dlatego, że jest taka dzika!!!!
(2026.02.24)
Kumiela nie jest dzika, dzikich mamy fachowców, którzy od kikudziesięciu lat nie potrafią zdiagnozować I naprawić problemu. - sprawa jest prozaicznie prosta, dlaczego mała rzeczka zamienia się w rozlewisko I wciąż te same tereny są zalewane, ano dlatego że przy większych opadach lub na wiosnę zwiększone masy wody nie mieszczą się w wąskich gardłach tego koryta, chodzi o te miejsca gdzie rzeczka płynie pod ulicą oraz pod ziemią, ale skąd ci fachowcy mieliby wiedzieć, że natura wybrała prawa fizyki i niespodziewanie wylewa, monitoring z kamerki na kiju i ta babcia emerytka w oknie mają taki sam wpływ na te rozlewiska I podtopienia jak ten cały sztab kryzysowy, który zaraz po opadnieciu wody, też miękko opada na swoje fotele do następnego razu' jak to Stasiu Tym mawiał kwadratura koła - koło się zamyka. Naprawienie tego problemu pozbawiło by wielu ludzi dodatkowego zajęcia a istnienie Sztabu Kryzysowego czy Przeciwpowodziowego stanęło by pod znakiem zapytania, bo komu potrzebny byłby ten sztab jaśli Dzikuska by się uspokoiła.
Niespokojny. (2026.02.24)
@Niespokojny. - Jak jesteś taki mądry to idź do prezydenta i sztabu i wyłóż swój pomysł?!!!!! Mądralo!!!!!
(2026.02.25)
Powrót do komentarzy