Wybrany wątek opinii

Straż miejska w mieście w ogóle niczym się nie zajmuje tak samo interwencja na mazurskiej 5 koło ZUSu nie idzie chodnikiem przejść a oni nie widzą w tym żadnego problemu
Spacerowicz (2026.02.24)
@Spacerowicz - Jak w większosci przypadków.
Ciotka Irena (2026.02.24)
Powrót do komentarzy