UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Straż miejska w mieście w ogóle niczym się nie zajmuje tak samo interwencja na mazurskiej 5 koło ZUSu nie idzie chodnikiem przejść a oni nie widzą w tym żadnego problemu
Spacerowicz
Straż miejska w mieście w ogóle niczym się nie zajmuje tak samo interwencja na mazurskiej 5 koło ZUSu nie idzie chodnikiem przejść a oni nie widzą w tym żadnego problemu
Spacerowicz