UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Straż miejska w mieście w ogóle niczym się nie zajmuje tak samo interwencja na mazurskiej 5 koło ZUSu nie idzie chodnikiem przejść a oni nie widzą w tym żadnego problemu

Spacerowicz

Anuluj