Wybrany wątek opinii
Najwyższy czas zrobić porządek z żołnierzami przyjeżdżającymi do jednostek. To dramat jak parkują.
Do moderacji
Odpowiedz
35
1
@kkk - najwyższy czas zrobić parking normalny dla żołnierzy przy Łęczyckiej bo dodatkowo korkują i przejazd Łęczycką i stawiają nielegalnie samochody na parkingach na osiedlu mając jakieś kody na szlabany i mieszkańcy mają problem z parkowaniem przy na własnym osiedlu! może czas to monitorować i wlepiać kary, a nie udawać, ze nie ma problemu, a problem jest! niech stawiają na biedronce i płacą za parking w końcu armia bogata!!
Do moderacji
Odpowiedz
16
1