UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@kkk - najwyższy czas zrobić parking normalny dla żołnierzy przy Łęczyckiej bo dodatkowo korkują i przejazd Łęczycką i stawiają nielegalnie samochody na parkingach na osiedlu mając jakieś kody na szlabany i mieszkańcy mają problem z parkowaniem przy na własnym osiedlu! może czas to monitorować i wlepiać kary, a nie udawać, ze nie ma problemu, a problem jest! niech stawiają na biedronce i płacą za parking w końcu armia bogata!!
czas na kontrole