UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Nie znamy też całego składu osobowego komisji konkursowej" - to TAKIE TAJNE? jestem w pracy, musze się ukrywać. Czyli nawalę to nikt się nie dowie tylko reprymenda wewnętrza?... Takei zatajanie powoduje pytania i domysły typu: To musiał być ktoś znajomy albo ma inny powód aby ukrywać swoje dane w pracy na mocy ustawy. Ciekawe... Wstydzi się swojego błedu? Niestety, konsekwencje trzeba ponosić a skoro sprawa wyszła na jaw (bo to urząd, nie prywata, kazdy ma prawo wiedzieć) to ktoś się boi konsewkencji.. Zresztą, Elblag mały, to z czasem wyjdzie a i tak ktoś wie i przekaże... zwykły kowalski się może nie dowie ale w srodowisku wiedzą ha ha ha