Wybrany wątek opinii

Tylko laik nie rozumie że zmiana nazwy wiąże się z zobowiązaniami, a więc trzeba zwolnić by ponownie zatrudnić pod inną nazwą ! Tak było i tak jest od zawsze....
(2026.02.23)
Bzdury klepiesz. Poszukaj sobie dlaczego nazwa się zmieniła i kiedy się zmieniła, a potem się wypowiadaj.
KapitanSzyderca (2026.02.23)
Powrót do komentarzy