UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko laik nie rozumie że zmiana nazwy wiąże się z zobowiązaniami, a więc trzeba zwolnić by ponownie zatrudnić pod inną nazwą ! Tak było i tak jest od zawsze....
Tylko laik nie rozumie że zmiana nazwy wiąże się z zobowiązaniami, a więc trzeba zwolnić by ponownie zatrudnić pod inną nazwą ! Tak było i tak jest od zawsze....