UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko laik nie rozumie że zmiana nazwy wiąże się z zobowiązaniami, a więc trzeba zwolnić by ponownie zatrudnić pod inną nazwą ! Tak było i tak jest od zawsze....


Anuluj