Wybrany wątek opinii

Elbląg przeoczył, że płace w kraju się uśredniły, zwłaszcza dla specjalistów. Dużą część pracy można wykonywać zdalnie. Dojazd do Gdańska to około godzina, do tczewa 40 min. Praca w Elblągu za połowę stawki nie przyciąga. Do tego ta atmosfera zawiści i zakompleksienia. Trzeba urealnić płace to podstawa to może ktoś się znajdzie.
(2026.02.23)
Zwłaszcza można być zdalnym tokarzem albo pielęgniarką. Zresztą wydajność ich rośnie jak będą krócej pracować za zwiększone zarobki. Na tym polega rozwój społeczny. Każdy pracuje ile chce i dostaje ile potrzebuje. Prawdziwy komunizm udało się w końcu osiągnąć.
entuzjasta (2026.02.23)
Wszystko się zgadza, ale z tym dojazdem to chyba odwrotnie. Do Gdańska 40 minut, a do Tczewa 1 godz. :)
Drajwer (2026.02.23)
Powrót do komentarzy