UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg przeoczył, że płace w kraju się uśredniły, zwłaszcza dla specjalistów. Dużą część pracy można wykonywać zdalnie. Dojazd do Gdańska to około godzina, do tczewa 40 min. Praca w Elblągu za połowę stawki nie przyciąga. Do tego ta atmosfera zawiści i zakompleksienia. Trzeba urealnić płace to podstawa to może ktoś się znajdzie.


Anuluj