UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie ma już tylu ludzi w Elblągu z takim wykształceniem oraz fachowców do takiej roboty. Nie znajdą chętnych.
Nie ma już tylu ludzi w Elblągu z takim wykształceniem oraz fachowców do takiej roboty. Nie znajdą chętnych.