Wybrany wątek opinii
od zatrzymania wody w wiśle, mamy speca wcisłe
Do moderacji
Odpowiedz
22
8
Skoro mamy speca Wcisłę, to fachowiec jest od wody, i zawróci nawet Wisłę, on przeŝlicznej jast urody, zawsze piękną ma nawijkę, senatorskie to ladaco, łykasz niczym nowalikę, no a jemu jeszcze płacą
Do moderacji
Odpowiedz
14
6