Wybrany wątek opinii

od zatrzymania wody w wiśle, mamy speca wcisłe
(2026.02.19)
Skoro mamy speca Wcisłę, to fachowiec jest od wody, i zawróci nawet Wisłę, on przeŝlicznej jast urody, zawsze piękną ma nawijkę, senatorskie to ladaco, łykasz niczym nowalikę, no a jemu jeszcze płacą
BBT. (2026.02.19)
Powrót do komentarzy