UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro mamy speca Wcisłę, to fachowiec jest od wody, i zawróci nawet Wisłę, on przeŝlicznej jast urody, zawsze piękną ma nawijkę, senatorskie to ladaco, łykasz niczym nowalikę, no a jemu jeszcze płacą

BBT.

Anuluj