UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro mamy speca Wcisłę, to fachowiec jest od wody, i zawróci nawet Wisłę, on przeŝlicznej jast urody, zawsze piękną ma nawijkę, senatorskie to ladaco, łykasz niczym nowalikę, no a jemu jeszcze płacą
BBT.
Skoro mamy speca Wcisłę, to fachowiec jest od wody, i zawróci nawet Wisłę, on przeŝlicznej jast urody, zawsze piękną ma nawijkę, senatorskie to ladaco, łykasz niczym nowalikę, no a jemu jeszcze płacą
BBT.