Wybrany wątek opinii
Może jestem za głupi, ale nie rozumiem. W tym mieście brakuje lekarzy każdej specjalizacji, a wielka kasa poszła na wadę wymowy. Nie trybię, bez kitu...
Do moderacji
Odpowiedz
19
5
@pilots - No bo masz rację w pierwszym zdaniu, nic tego nie zmieni.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2