Wybrany wątek opinii

Może jestem za głupi, ale nie rozumiem. W tym mieście brakuje lekarzy każdej specjalizacji, a wielka kasa poszła na wadę wymowy. Nie trybię, bez kitu...
pilots (2026.02.17)
@pilots - No bo masz rację w pierwszym zdaniu, nic tego nie zmieni.
(2026.02.17)
Powrót do komentarzy