UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może jestem za głupi, ale nie rozumiem. W tym mieście brakuje lekarzy każdej specjalizacji, a wielka kasa poszła na wadę wymowy. Nie trybię, bez kitu...

pilots

Anuluj