Wybrany wątek opinii

Jak będą jakieś zamieszki to pół wojska pójdzie na zwolnienie lekarskie
(2026.02.17)
Muszę cię zmartwić, zgodnie z ustawą nieco inaczej funkcjonuje reguła "zwolnień lekarskich" na czas "W" poczytaj sobie a potem zabieraj głos.
rozliczyckler (2026.02.17)
Powrót do komentarzy