Wybrany wątek opinii
Jak będą jakieś zamieszki to pół wojska pójdzie na zwolnienie lekarskie
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Muszę cię zmartwić, zgodnie z ustawą nieco inaczej funkcjonuje reguła "zwolnień lekarskich" na czas "W" poczytaj sobie a potem zabieraj głos.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2