UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Muszę cię zmartwić, zgodnie z ustawą nieco inaczej funkcjonuje reguła "zwolnień lekarskich" na czas "W" poczytaj sobie a potem zabieraj głos.
rozliczyckler
Muszę cię zmartwić, zgodnie z ustawą nieco inaczej funkcjonuje reguła "zwolnień lekarskich" na czas "W" poczytaj sobie a potem zabieraj głos.
rozliczyckler