UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Muszę cię zmartwić, zgodnie z ustawą nieco inaczej funkcjonuje reguła "zwolnień lekarskich" na czas "W" poczytaj sobie a potem zabieraj głos.

rozliczyckler

Anuluj