UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdybym chciał zniszczyć jakiś kraj od środka to bym tam posłał polityków pokroju Lubnauer. TO MEGA SZKODNIK. Oceniając polityków w skali od 1 do 10 ona ma minus 74.


Anuluj