UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdybym chciał zniszczyć jakiś kraj od środka to bym tam posłał polityków pokroju Lubnauer. TO MEGA SZKODNIK. Oceniając polityków w skali od 1 do 10 ona ma minus 74.
Gdybym chciał zniszczyć jakiś kraj od środka to bym tam posłał polityków pokroju Lubnauer. TO MEGA SZKODNIK. Oceniając polityków w skali od 1 do 10 ona ma minus 74.