Wybrany wątek opinii

Co tam się działo w Elblągu z czwartku na piątek ? Bardzo dużo policji jeździło koło grottgera i szukali kogoś.
(2026.02.14)
To wina tóska
(2026.02.14)
Powrót do komentarzy