UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co tam się działo w Elblągu z czwartku na piątek ? Bardzo dużo policji jeździło koło grottgera i szukali kogoś.
Co tam się działo w Elblągu z czwartku na piątek ? Bardzo dużo policji jeździło koło grottgera i szukali kogoś.