Wybrany wątek opinii

Pasłek, hmm, czyżby to stan umysłu? To zdarzenie, kradzież głowu, no i ten w sejmie, kandydat do elbląskiego magistratu. Dziwne to miasto.
Dzielniatak (2026.02.14)
@Dzielniatak - Martwię się o stan twojego "umysłu". Bandziorów jest pełno wszędzie, w sejmie z ziemi elbląskiej zasiada jeden "dziwny" typ a ogólnie dziwnych jest tam wielu, w Elblągu nawet Piekarczykom były niszczone ich atrybuty.
(2026.02.14)
Ten "dziwny" typ ma coś wspólnego z Pasłękiem? Taki z brodą?
(2026.02.14)
Powrót do komentarzy