UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Dzielniatak - Martwię się o stan twojego "umysłu". Bandziorów jest pełno wszędzie, w sejmie z ziemi elbląskiej zasiada jeden "dziwny" typ a ogólnie dziwnych jest tam wielu, w Elblągu nawet Piekarczykom były niszczone ich atrybuty.


Anuluj