UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dzielniatak - Martwię się o stan twojego "umysłu". Bandziorów jest pełno wszędzie, w sejmie z ziemi elbląskiej zasiada jeden "dziwny" typ a ogólnie dziwnych jest tam wielu, w Elblągu nawet Piekarczykom były niszczone ich atrybuty.