UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chopie, te dekatlony i inne dziadostwa to na nieużytkach wkoło S7.To nie jest miasteczko powiatowe tylko duże wojewódzkie miasto. Szanujmy się.
toś_palnął
Chopie, te dekatlony i inne dziadostwa to na nieużytkach wkoło S7.To nie jest miasteczko powiatowe tylko duże wojewódzkie miasto. Szanujmy się.
toś_palnął