UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Chopie, te dekatlony i inne dziadostwa to na nieużytkach wkoło S7.To nie jest miasteczko powiatowe tylko duże wojewódzkie miasto. Szanujmy się.

toś_palnął

Anuluj